شیوه های پرداخت

درگاه پرداخت اینترنتی

خریداران محصولات فروشگاه اینترنتی اینترکالا میتوانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی زرین پال در سایت اینترکالا هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت و در قسمت پرداخت در سبد خرید ثبت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران میشود.

 

چگونگی استفاده از طریق درگاه پرداخت اینترنتی

بازدیدکنندگان محترم سایت اینترکالا میتوانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از کلیه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند.هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده میشود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع میشوید:

الف - شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

ب - رمز خرید اینترنتی یا رمز پویا

برای استفاده از روش پرداخت اینترنتی از طریق درگاه شما باید از قبل با توجه به نحوه ارائه رمز پویا در بانک شخصی خود، آن را از طریق دستگاه خودپرداز ATM یا به صورت پیامکی و یا از طریق اپلیکیشن موبایل بانک خودتان فعال کرده باشید و در صفحه درگاه پرداختی زرین پال یا بر روی دکمه درخواست رمزپیامکی پویا کلیک کنید و یا از اپلیکیشن تولید کننده رمزپویا استفاده نمایید.

ج - CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج میشود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

د - تاریخ انقضاء

تاریخ انقضاء نیز روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

 

پرداخت کارت به کارت

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق Gateway اینترکالا را ندارند میتوانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت میتوان از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی سایت اینترکالا به علت میزان اتوماسیون بالای آن آسان‌تر و سریع‌تر است و اینترکالا پیشنهاد میکند که از این روش جهت پرداخت استفاده کنید.

-  شماره حساب اینترکالا :

شماره کارت: 6037991770108250 به نام افسانه احمدی

شماره حساب: 0225372353004 به نام افسانه احمدی

شماره شبا: IR080170000000225372353004 به نام افسانه احمدی

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 02136640783
  • interkalainterkala@gmail.com