رویه های ارسال کالا

روش ها و هزینه ارسال

مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، از بین روشهای ارسال ممکن، یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد. 

لازم به ذکر است هزینه ارسال تمام سفارشات بالای 200 هزارتومان رایگان می باشد.

 

ارسال از طریق پیک(فعال برای شهر تهران)

در این روش پس از هماهنگی با پشتیبانی فروشگاه سفارش شما از طریق اسنپ باکس در کمترین زمان ممکن در  همان روز سفارش به دست شما عزیزان خواهد رسید .سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد. هزینه ارسال با این روش متعیر بوده و بر عهده سفارش دهنده می باشد.

ارسال از طریق پست (فعال برای سراسر ایران)

در نظر داشته باشید فروشگاه اینترنتی اینترکالا تمامی محصولاتی که شما کاربران عزیز از این مجموعه خریداری می کنید، در اولین روز کاری بعد از ثبت سفارش شما به صورت بسته بندی هایی که در انتهای همین مطلب تصاویر آن را ثبت می کنیم، آماده سازی و تحویل شرکت پست می کند و این بسته بندی ها بسته به فاصله استان شما به نسبت استان تهران ( فروشگاه اینترنتی اینترکالا  در استان تهران - افسریه واقع شده است ) طی زمان 2 الی 5 روز کاری به شما تحویل داده می شود. تمامی بسته بندی ها به صورت پیشتاز تحویل شرکت پست خواهد شد. سفارشات تهران و حومه نیز نهایتا طی دو روز کاری تحویل داده خواهد شد. همچنین نرخ ثابت ارسال پستی به سراسر ایران 15000 هزار تومان می باشد.

 

توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا و ارسال کد پیگیری برای مشتری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

اطلاعیه مهم : به دلیل شیوع ویروس کرونا و طبق قوانین جدید ارسال مرسوله پستی سفارشاتی که از این طریق انجام شده است ممکن است با یک یا دو روز کاری تاخیر در ارسال مواجه شوند این قوانین توسط اداره پست تدوین شده و فروشگاه از بابت این تاخیر مسئولیتی ندارد.

 

 

 

7 روز هفته، 24 ساعته پاسخگوی شما هستیم.
  • شماره تماس: 02136640783
  • interkalainterkala@gmail.com